piątek, 16 listopada 2007

Pierwsza stacjonarna rocznica Centrum Hobbystycznego Decou!


Serdecznie zapraszamy wszystkich na naszą pierwszą rocznicę urodzin, od otwarcia naszego stacjonarnego sklepu, która odbędzie się w sobotę 15. grudnia w naszej siedzibie przy ul. Więckowskiego 6! Już od roku zapraszamy Państwa do naszego własnego, poza siecią internetową, miejsca.

Przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji i niespodzianek...
Będą warsztaty - gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Będą rabaty dla wszystkich klientów... Grzane wino, gorrrąca czekolada... Poczęstunek... I, jak na urodziny przystało - prawdziwy tort!

Szczegóły pozostałych atrakcji podamy na naszej stronie wkrótce, ale już teraz prosimy się zapoznać z planem warsztatów na ten dzień.
Wszystkie zajęcia proponowane przez nas w tym dniu są bezpłatne, prosimy więc o telefoniczną rezerwację miejsc pod numerem telefonu 0 785 77 35 98 :).

Sobota - 15. grudnia 2007

12.00 - 14.00 - Biżuteria Ręcznie Robiona
Świat szklanych korali, kryształów, srebra... Podczas zajęć uczestnicy, samodzielnie dobierając kolory i materiały wykonają parę kolczyków lub klipsów.

14.00 - 16.00 - Filcowanie na sucho
Wełna, igła i trochę fantazji... Podczas zajęć zaprezentowane będą podstawy filcowania na sucho - uczestnicy wykonają filcowe bryły przestrzenne. Zapraszamy serdecznie!

16.00 - 18.00 - Decoupage 'Świąteczne ozdoby'
Gliniane gwiazdki i technika decoupage - zapraszamy do wykonania świątecznych ozdób. Będziemy malować, wycinać, kleić, złocić, lakierować...

Zapewniamy wszystkie materiały i dobrą zabawę. Zrobione przedmioty uczestnicy zabiorą do domu :).
Liczba uczestników poszczególnych zajęć jest ograniczona.

Brak komentarzy: