niedziela, 12 lipca 2009

Letni Konkurs

Zgodnie z zapowiedziami, zapraszamy do kolejnego konkursu, który będzie trwał przez najbliższe dwa miesiące, a więc do końca wakacji.

W konkursie mogą wziąć udział wszystkie osoby, które w lipcu lub sierpniu zrobią zakupy w naszym sklepie za kwotę min 75,00zł oraz prześlą do nas zdjęcie gotowej pracy, której są autorem.
Tematem pracy niech będzie szeroko pojęte LATO. Dozwolone są wszystkie techniki. Czy to będzie ukwiecona szkatułka, talerz na letnie owoce zdobiony techniką decoupage, czy scrapbookingowy album z wakacyjnego wyjazdu lub kartka z podróży, czy może filcowe kwiaty, letnie kolczyki... Pełna dowolność, jak najmniej ograniczeń. Miłego tworzenia.
5. września przedstawimy wyniki, a nagrodami będą bony do zrealizowania w naszym sklepie o wartości 150,00zł, 100,00zł oraz 50,00zł.

Regulamin konkursu 'Lato'
1. W konkursie może wziąć udział każda osoba, która dokona zakupu w sklepie stacjonarnym lub internetowym decou.pl za kwotę min. 75,00zł w okresie 15.07 - 31.08.2009r.
2. Konkursowa praca może być wykonana w dowolnej technice (np. biżuteria, scrapbooking, ficlowanie, decoupage...) i powinna być związana z tematem przewodnim konkursu, z LATEM.
3. Zgłoszenia zawierające dwa zdjęcia gotowej pracy, datę i numer paragonu, imię i nazwisko oraz nr telefonu należy nadsyłać na adres konkurs @ decou.pl.
4. Nagrodzone prace zostaną wyłonione przez Jury, w którego skład wejdzie cała "załoga" Centrum Hobbystycznego Decou, a więc wszystkie te osoby, które można spotkać w naszym sklepie na codzień :).
5. W konkursie zostaną przyznane trzy nagrody: 150,00zł (I miejsce), 100,00zł (II miejsce) 50,00zł (III miejsce). Bony będzie można wykorzystać do końca 2009r. na cały asortyment sklepu. Nie łączą się one z żadnymi innymi promocjami ani rabatami.
6. Nadesłanie maila zgłoszeniowego jest równoznaczne z akcetacją regulaminu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych jedynie dla potrzeb konkursu, które przetwarzane będą zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. Nadesłanie zdjęć jest równoznaczne ze zgodą na ich publikację podczas ogłoszenia wyników na naszym blogu.
7. Jakiekolwiek pytania prosimy kierować na adres konkurs @ decou.pl. Każde zgłoszenie konkursowe zostanie potwierdzone osobną wiadomością. W razie nieotrzymania takiego maila, prosimy o kontakt.

Brak komentarzy: