piątek, 4 września 2009

Konkursowo!

Na początek dziękujemy za wszystkie zgłoszenia. Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu z Waszej strony. Wśród zgłoszeń zdecydowaną większość stanowiły prace wykonane w technice decoupage, co ma swoje odbicie w przedstawionych wynikach.

Bardzo trudno było wybierać najładniejsze prace spośród bardzo różnorodnych technik. Udało się jednak podjąć decyzje... a my zdecydowaliśmy się przyznać również dwie nagrody specjalne :)

I. miejsce i bon na 150zł do zrealizowania w naszym sklepie dla p. Aleksandry:II. miejsce i bon na 100zł do zrealizowania w naszym sklepie dla p. Oli:III. miejsce i bon na 50zł do zrealizowania w naszym sklepie dla p. Anny:Wyróżnienie i jednorazowy rabat 15% na zakupy dla p. Danuty:oraz p. Małgorzaty:Przypominamy, że wszystkie nagrody można użyć do końca roku 2009.
Wszystkie nagrodzone osoby jeszcze dziś otrzymają informację jak mogą odebrać swoje nagrody.

Gratulujemy!

1 komentarz:

Anonimowy pisze...

Nie wytrzymam... aż napiszę komentarz, choć zwykle udaje mi się od tego powstrzymać!!!!

Przecież te ptaszki są niezwykle piękne, a ten scrapbooking - z pomysłem, estetycznie, dobrze dobrane zdjęcie i dodatki!!!!
Wazon też piękny.
Tymczasem Wy nagrodziliście dwie najgorsze prace, nieestetyczne, przeładowane i ze źle zrobionymi spękaniami! JESTEM W SZOKU!

JoannaCP