niedziela, 29 stycznia 2012

'Scraperka w świecie Decou' odc.7

Po wytężonym okresie ferii, podczas których miałyśmy okazję współpracować z fantastycznymi dzieciakami nadchodzi czas dostaw. Koniecznie zaglądajcie do naszego sklepu internetowego. W ciągu najbliższych dni pojawi się tam mnóstwo ciekawych produktów, które zadowolą zarówno fanki decoupagu jak i scraperki.

Moja dzisiejsza decoupageowa praca to kolejny eksperyment. Kiedyś wypatrzyłam na jakimś blogu piękne pudełko ozdobione gazą oraz motywem serwetkowym i musiałam koniecznie spróbować. Jak się okazało nie jest to nic trudnego. Najwięcej problemów sprawiło mi równe przyklejanie serwetki z motywem w kratkę. Wierzch pudełka to granatowo-niebieskie przecierki, a na to przyklejona gaza i motyw w filiżanki. Całość zabezpieczona lakierem Triplo.
Dodam jedynie, że dla 'poprawnego' efektu, boki pudełka przelakierowałam trzykrotnie, następnie przeszlifowałam i pokryłam kolejnymi dwoma warstwami lakieru. Dzięki temu zabiegowi zniwelowałam wszystkie powstałe nierówności .
Zapraszam was do eksperymentowania z mediami. Możliwości są nieograniczone. Podczas jednego z ostatnich pokazów, którego tematem było zastosowanie mediów scrapowych w decoupagu Panie miały okazję zapoznać się z ciekawymi połączeniami tych obu technik.
Zaglądajcie do nas koniecznie po kolejne inspiracje.
Zapraszamy.

Wykorzystane materiały :
Brak komentarzy: