wtorek, 20 marca 2012

Wielkanocne inspiracje

Obudziła się w nas wiosenna wena :) Mamy dla Was kilka ciekawych naszym zdaniem propozycji na wielkanocne ozdoby. Jako pierwsze pojawią się pisanki. Przygotowałyśmy dla Was kilka, wykonanych w różnych stylach.
Pierwsza to moja wariacja nt. stylu Retro. Piękny motyw serwetkowy, spękania dwuskładnikowe i reliefy .Druga to Decoupage Klasyczny i piękne dzieło naszej ekspertki p. Lilianny;Podczas testowania różnych preparatów szczególnie upodobałam sobie konturówki przy pomocy, których powstają śliczne reliefy. Serdecznie polecam nawet początkującym. Kolejne dwie pisanki w stylu Romantic.
Koniecznie chciałam wykonać bardzo ozdobną pisankę, która byłaby zupełnie inna od tych, które mamy okazje oglądać i wyszło coś takiego. Styl Glamour. Pękająca pasta strukturalna, szablony, farba metaliczna i konturówka.Wypróbowałyśmy też połączenie reliefów z przecierkami o to efekt tych eksperymentów. Shabby Chic.


I ostatnia żartobliwie Młodzieżowa. Brutalnie potraktowana farba do tablic :)Serdecznie zapraszamy na kolejne inspiracje tym razem kartkowe. Mamy nadzieję, że zainspirujemy was do tworzenia wielkanocnych dekoracji.

Brak komentarzy: