niedziela, 25 marca 2012

Zmiany, zmiany... :)

Jak obiecywaliśmy w piątek, opisujemy nieco szerzej sprawę związaną z naszymi przenosinami...


Za niecałe 3 tygodnie odbędzie się uroczyste otwarcie naszej nowej siedziby. Dlatego w dniach 7-12 kwietnia nasz sklep będzie nieczynny z powodu przeprowadzki. Nowa siedziba będzie mieścić się na ul. Ściegiennego 25 A, a uroczyste otwarcie nastąpi w Piątek Trzynastego kwietna :).

Dla wszystkich osób, które ciekawe są zmian i tego, co się będzie działo, uchylamy rąbka tajemnicy. Wraz ze zmianą miejsca, zmienimy nazwę - na Piątek Trzynastego. Mamy nadzieję, że ten zabieg pomoże nam stworzyć bardziej charakterystyczne (i charakterne) miejsce :).

Nowa siedziba przyniesie wiele zmian w organizacji pracy. Przede wszystkim powiększymy przestrzeń sklepową, co pozwoli nam  na wprowadzanie szerszego asortymentu oferowanych produktów. Już na otwarcie szykujemy trochę nowości, a będzie ich na pewno przybywać.

W sklepie zorganizujemy mini kącik dla dzieci. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy robią zakupy razem z dzieckiem. Ono zajmie się kolorowankami, puzzlami, książeczkami... a zakupy będzie można zrobić bez pośpiechu pytając nas na przykład o zastosowanie preparatów ;).

Co jeszcze? Od 13. kwietnia warsztaty odbywać się będą w osobnym pomieszczeniu. Pozwoli to na spokojniejszą pracę oraz na organizowanie zajęć dla znacznie większej grupy. Dzięki większemu i lepiej zaplanowanemu miejscu, będziemy mogli nowe propozycje warsztatów i spotkań dla dzieci i dorosłych. 

Co jeszcze nowego przygotowaliśmy? Jakie propozycje warsztatowe? O tym już wkrótce :). 
Zaglądajcie do nas koniecznie.

Brak komentarzy: