niedziela, 22 kwietnia 2012

Warsztaty 23 - 29. kwietnia

Na najbliższy tydzień przygotowaliśmy dla Was kilka ciekawych propozycji warsztatowych. Pełen grafik zajęć do końca maja w zakładce u góry strony.

Początek tygodnia do zajęcia z techniki scrapbookingu - najpierw ramka mix media (czyli nieco postarzania rodem z decoupage oraz scrapbookingowe wykończenie). We wtorek pokaz - Kasia pokaże jak własnoręcznie wykonać kwiatki, które staną się ozdobą wszystkich prac.

Środa, to zajęcia przybliżające techniki złoceń, wspólnie wykonamy ikonę - może ona być wspaniałym, własnoręcznie zrobionym prezentem dla dziecka przystępującego do Pierwszej Komunii.

W czwartek rozpoczynamy nowy cykl zajęć - warsztaty dla dzieci i młodzieży. W czasie pierwszych zajęć przybliżymy technikę decoupage, a dzieci ozdobią ramkę na zdjęcie. Zapraszamy dzieci już od 7 lat, oferujemy karnety na większą liczbę zajęć - ze zniżką.

W piątek i sobotę ponownie zajęcia decoupage. W czwartek przedstawimy jak stosować medium do transferu (uzupełnieniem będzie technika serwetkowa oraz mix media, czyli znów sięgniemy do scrapbookingowego warsztatu). Jest to idealna technika dla tych, którzy w decoupage woleli by stosować papiery, zdjęcia z własnych kolekcji, ale nie godzą się na ograniczenia - m.in. grubość tych papierów.
W sobotę podstawy techniki decoupage - dla wszystkich, którzy przygodę z decoupage dopiero rozpoczynają i chcieliby spróbować własnych sił.

Serdecznie zapraszamy :).
Po kliknięciu w obrazek pokaże się większe okno.

Brak komentarzy: