poniedziałek, 9 lipca 2012

Testujemy - Farba Paper Soft-Color Viva Decor

Dziś testujemy kolejny ciekawy produkt firmy Viva Decor. Preparat Paper Soft - Color, który jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z cieniowaniem. Preparat Paper Soft - Color sprzedawany jest w opakowaniu o pojemności 75ml i występuje w szerokiej gamie kolorystycznej.


Wewnątrz słoiczka znajduje się gąbka nasączona preparatem. Aplikacja jest niezwykle prosta. Należy przyłożyć gąbkę do cieniowania do gąbeczki, by nabrać preparatu i delikatnymi ruchami okrężnymi nanosić go na przedmiot. Używając rożnych kolorów uzyskać można ciekawy efekt cieniowanej mgiełki.. Preparat idealnie sprawdza się przy szablonach, gdzie nanosząc więcej lub mniej koloru można uzyskać przejście kolorystyczne. 
Wszystkie kolory świetnie się ze sobą mieszają, a preparat można stosować nie tylko na papierze.
Farba ma swoje zastosowanie również przy stemplowaniu. Na silikonowy stempel nanosimy preparat za pomocą gąbki. Motyw obijamy na przedmiocie. Podobnie jak farba 3D jest to preparat wodny i się nie rozmazuje.Schnie ok. 30min. i podobnie jak w przypadku farby 3D zalecamy umycie narzędzi wodą z mydłem zaraz po zastosowaniu.

Poniżej przedstawiamy przykład łączenia preparatu, który testujemy dziś z farbą 3D. W bardzo prosty sposób można stworzyć własne tło do kartek, scrapów, czy ozdobić drewniany przedmiot.
Gąbeczki z nałożoną farbą możemy również używać do cieniowania - w taki sam sposób, w jaki używamy tuszy.

I na koniec przykład pracy przygotowanej przez Kasię, która wykorzystała właściwości obu prezentowanych preparatów.
Farbę Paper Soft Color nabyć można w naszym sklepie:

       


Brak komentarzy: