poniedziałek, 16 lipca 2012

Testujemy - wykrojniki i stempleJak widzicie, staramy się wprowadzać coraz więcej nowości do oferty naszego sklepu. Kolejną z nich są zestawy wykrojników razem ze stemplami firmy Sizzix. W każdym z zestawów znajdziecie mnóstwo ciekawych wzorów. Moim ulubionym jest 'Framelits' zapewne dlatego, że znajdują się tam motyle różnej wielkości :) Stemple są gumowe i doskonale przylegają do bloczka akrylowego. Motywy ładnie odbijają się na papierze, ale nie tylko. Doskonale sprawdzą się zarówno w scrapbookingu jak i decoupagu.

Jak je stosować? Jak tradycyjne stemple i wykrojniki, czyli bardzo prosto. Po odstemplowaniu wycinamy motyw z papieru przy użyciu wykrojnika. W odwrotnym przypadku było by nam trudno trafić w wykrojony element. Tak przygotowaną ozdobę możemy umieścić w dowolnym miejscu na swojej pracy.By uzyskać kolorowe przejścia, tuszowałyśmy stempel różnymi kolorami tuszu, po kawałku.

Do testów otrzymałyśmy również wykrojnik firmy Xcut. W mojej pracy wykorzystałam go jako bazę do kartki. Ma ciekawy wzór i tworzy piękną ramkę dla kartki.
Ciekawostka: wykrojnik zapakowany jest w blister posiadający swojej wielkości arkusz folii magnetycznej, co znacznie ułatwia jego przechowywanie. Sam arkusz można wykorzystać również w innych celach ;).
Wszystkie wykrojniki testowałyśmy na urządzeniach typu Cuttlebug i Big Shot. Oba urządzenia idealnie wycinają motywy bez konieczności 'docinania ręcznego'. Wykrojnik świetnie radzi sobie z papierami o niskiej gramaturze jak i tych grubszych.

Polecam,
Kasza

Z naszego sklepu można wykorzystać:


 

Tusz pigmentowy brązowy 'Cocoa Brown'   Tusz pigmentowy różowy 'Hot Pink'   Tusz mini LIMONKA  

Brak komentarzy: