poniedziałek, 6 sierpnia 2012

Relacja z warsztatów - kartka składak cz.I

Pierwszy tydzień scrapowych zmagań mamy za sobą. W poniedziałek tematem przewodnim była kartka typu składak. Powstały piękne kartki. Pierwsza ślubna na bazie papierów z UHK-Gallery. Delikatne połączenie kolorystyczne ecru i zieleni doskonale sprawdza się przy tego typu okazjach. Również format kartki jest niezwykle wdzięczny w ślubnej tematyce. Zmieści się tam kieszonka na pieniądze, ozdobny kalendarz z datą ślubu i ręcznie wypisane życzenia.


Druga kartka wykonana na bazie papierów z ILS w formie zaproszenia na urodziny. Kartkę wykonała sama solenizantka Karolinka.Zostało jej jeszcze kilkanaście takich samych do wykonania :)
4 komentarze:

Martita1987 pisze...

Wspaniałości same w Waszej pracowni powstają:) Obie karteczki bardzo mi się podobają.

chanya13 pisze...

śliczności :)

Sylwia pisze...

ależ piękne te kartki! Zwłaszcza pierwsza mnie zauroczyła. No i w dodatku trafiłam tu całkiem przypadkiem, a może nie przypadkiem, bo takie miałam przeznaczenie - urodziłam się właśnie 13 -go w piątek! :) i pozostanę tu jednak na dłużej:)

Piątek Trzynastego pisze...

A to wszystko dzieła naszych zdolnych klientek :) Serdecznie zapraszamy na kolejne relacje i niespodzianki, które już w przyszłym tygodniu.
pozdrawiam
Kasza