sobota, 11 sierpnia 2012

Relacja z warsztatów - ramka na podobraziu

Wśród nowych tematów na warsztaty pojawiła się ramka na podobraziu. Jest to kolejny ciekawy pomysł na podarunek dla bliskiej osoby. Przepięknie ozdobione zdjęcie będzie nam przypominało wspaniałe chwile. W trakcie zajęć przechodzimy przez poszczególne etapy: dobór kolorów, układanie kompozycji, cieniowane, stemplowanie. Przekazujemy też tajemną wiedzę jak korzystać z dostępnych narzędzi tj. dziurkacze brzegowe, stemple i wykrojniki :)
Pierwsza ramka jest dziełem p. Iwony, która przeszła już przez warsztaty kartkowe, exploding box'a i najwyraźniej zasmakowała w technice scrapbookingu :) Ramka powstała z prześlicznych odcieni UHK-owych brązów. Prawda, że piękna ?
Wycinane różyczki zostały nam po enczowych warsztatach. Stanowią idealne dopełnienie tej kompozycji.


Drugą ramkę wykonała Agatka, która dzielnie uczestniczy we wszystkich zajęciach w tym tygodniu. Jest to jeden z  wykonanych przez nią prezentów dla przyjaciółki. Ale o tym już wkrótce :) Ramka jest utrzymana w wesołej kolorystyce, stosownie do okazji. Lekka kompozycja ozdobiona elementami z wykrojników i dziurkaczy daje efekt świeżości.


Na koniec dodam, że jestem pod ogromnym wrażeniem kreatywności i zaangażowania naszych kursantek. Ogromnie dziękuję za przemiłe towarzystwo i moc inspiracji. Dziękujemy również za możliwość opublikowania zdjęć.
pozdrawiam
Kasza

Wykorzystane materiały:
Papier do scrapbookingu 'Let it Go' 01-02Dziurkacz ozdobny TAG 7 cm'Sklepy Cynamonowe - Peanut Butter' Papier 'Le Journnal - Ferraille'  Papier ONE MOMENT IN TIME - For A Lifetime Kwiaty hortensji herbaciane L 

Brak komentarzy: