środa, 10 października 2012

Kartka z Marylin

Dużo ostatnio pracy i czuć już w powietrzu 'świąteczną atmosferę'. Powolutku powstają nowe przepiękne bombki, ale o tym już wkrótce. Na wczorajszym pokazie powstało również kilka świątecznych bombek, ale  z papieru. Nasze Uczestniczki chętnie dzieliły się swoimi pomysłami jak wykonać choinkowe ozdoby. 

Dla tych wszystkich, którzy nie czują jeszcze świątecznych klimatów, nietypowa kartka ślubna. Nietypowa, ponieważ miała się na niej znaleźć podobizna Marylin Monroe. Drugi warunek -  odchodzimy od tradycyjnej kolorystyki ślubnej, czyli pasteli. Kiedy poproszono mnie o jej wykonanie zaczęłam się zastanawiać, jak z tego wybrnąć. Rozwiązanie okazało się proste - transfer motywu z serwetki. I tak powstała kartka ślubna z Marylin Monroe na pierwszym planie.
Przypominam, że zostało tylko kilka dni do końca naszego wyzwania, którego tematem jest 'Papierowa serwetka'. Serdecznie zapraszam.

Zachęcam Was również do uczestnictwa w warsztatach z Karolą, które odbędą się 17.11. Lista chętnych zapełnia się z każdym dniem a ilość miejsc ograniczona. Spieszcie się więc bo warto.
pozdrawiam
Kasza


Wykorzystane materiały;

[s964b] Serwetka 'New York' Papier ILS - 'Tis the season 03-04' Papier do scrapbookingu 'Jest pysznie! - Elementy'  Wykrojnik 'Madera corner' Konturówka Perlen Pen BIAŁA PERŁOWA - 101

Brak komentarzy: