czwartek, 4 października 2012

Warsztaty z Karolą - 17. listopada

Zapraszamy serdecznie na kolejne gościnne warsztaty. Tym razem nasze zaproszenie przyjęła Karola Witczak, która poprowadzi u nas dwa spotkania - kartkowe i layoutowe.


WARSZTATY: LAYOUT 30x30 - MILION WARSTW, MILION DETALI
Data: 17. listopada, godz. 10.00 - 14.30
Cena: 110,00zł

Podczas warsztatów każdy Uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia podstawowej formy, dzięki której zachowamy cenne wspomnienia - layoutu (scrapa) o wymiarach 30 x 30cm. Będziemy pracować bazując na prezentowanych podczas zajęć pracach wzorcowych stworzonych przez prowadzącą - Karolę Witczak. Spróbujemy stworzyć wyjątkowe layouty ze zdjęciami, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic. Stworzymy prace złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów - od naturalnych, poprzez znalezione w domu "starocie" czy zrecyklingowane, nikomu niepotrzebne detale, aż po profesjonalne, stworzoe specjalnie na potrzeby scrapbookingu - dodatki.
Z przyjemnością pokażemy, jak dobierać materiały do klimatu i kolorystyki zdjęcia, charakteru i przesłania layoutu, jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. Zaprezentuję kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru nie pasujące dodatki oraz opowiem czym warto kierować się tworząc pracę z dużą ilością detali i warstw. Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic. Wszystkie materiały zapewniamy. Prosimy, aby zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia) oraz kilka zdjęć (format i tematyka dowolna).

Zachęcamy również do zajrzenia na bloga prowadzącej warsztaty: http://www.karolakraftuje.blogspot.com/WARSZTATY: KARTKI OKOLICZNOŚCIOWE - MILION WARSTW, MILION DETALI
Data: 17. listopada, godz. 15.00 - 19.00
Cena: 110,00 zł

Podczas warsztatów każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia kilku kartek okolicznościowych wg prezentowanych na zajęciach prac wzorcowych stworzonych przez prowadzącą. Spróbujemy stworzyć kartki tradycyjne, lecz również w nietypowych kształtach, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic. Stworzymy kartki złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów - od naturalnych, poprzez znalezione w domu "starocie" czy zrecyklingowane, nikomu nie potrzebne detale, aż po profesjonalne, stworzone specjalnie na potrzeby cardmakingu - dodatki. Z przyjemnością pokażemy, jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. Prowadząca zaprezentuje kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru niepasujące dodatki oraz opowie, czym warto kierować się tworząc prace z dużą ilością detali i warstw. Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic. Wszystkie materiały zapewniamy. Prosimy aby zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia).

Zachęcamy również do zajrzenia na bloga prowadzącej warsztaty: http://www.karolakraftuje.blogspot.com/
4 komentarze:

Anonimowy pisze...

Mam nadzieję, że jako poczatkujący scrap podołam na zajęciach :)

Dziewczyny, spróbuję być na 15 :)

Pozdrawiam,
Edyta Mazur

kasza pisze...

Edytko jaki początkujący ???
pozdrawiam
Kasza

girlsa pisze...

Gdzie się trzeba zgłosić i złożyć deklarację? Mailowo, osobiście? Ja również początkująca, mam nadzieję, że jakoś damy radę ;) Pozdrawiam.

Piątek Trzynastego pisze...

Witam, prosimy o maila lub telefon. Dane kontaktowe znaleźć można w zakładce kontakt: http://blog.piatek13.pl/p/kontakt.html
Pozdrawiam, Kasia :)