środa, 30 stycznia 2013

Warsztaty z Karolą - 23.02.2013

Obiecaliśmy i dotrzymujemy słowa :).
Zapraszamy na kolejne warsztaty, które poprowadzi Karola Witczak. Instruktorkę zapewne już znacie, mimo wszystko odsyłam Was na Jej bloga www.karolakraftuje.blogspot.com
Szczegóły:

Warsztaty "Mini Album Shabby Chic"
Termin: 23.02.2013 - sobota
Czas trwania: 5 godzin (godz. 10.30 - 15.30) Cena: 130 zł/ osoba

Podczas warsztatów każdy uczestnik zyska okazję do samodzielnego stworzenia mini albumu - scrapbooka, pełnego zdjęć, pamiątek i wspomnień. Będziemy pracować bazując na prezentowanych podczas zajęć pracach wzorcowych stworzonych przeze Karolę. Spróbujemy stworzyć wyjątkowe, pełne pozytywnych emocji, malutkie albumy z Waszymi cennymi zdjęciami, a to, co będzie je wszystkie łączyło to dwie fantastyczne techniki - warstwowanie oraz praca z wieloma detalami i elementy stylu shabby chic.
Stworzymy prace złożone z mnóstwa warstw z dodatkiem przeróżnych materiałów - od naturalnych, poprzez znalezione w domu "starocie" czy zrecyklingowane, nikomu nie potrzebne detale, aż do profesjonalnych, stworzonych specjalnie na potrzeby scrapbookingu - dodatków. Karola z przyjemnością pokaże, jak dobierać materiały do klimatu i kolorystyki zdjęć oraz tematu przewodniego, charakteru i przesłania albumu, jak swobodnie łączyć dużą ilość dodatków w jedną spójną i nieprzeładowaną kompozycję. Zaprezentuje kilka trików pozwalających łączyć ze sobą z pozoru niepasujące dodatki oraz opowie, czym warto kierować się tworząc małe prace z dużą ilością detali i warstw.
Popracujemy także z kilkoma mediami, przydatnymi w kreowaniu stylu shabby chic. Wszystkim Uczestnikom zostaną zapewnione materiały do stworzenia własnego albumu oraz swobodny dostęp do narzędzi i mediów.
Prosimy zabrać ze sobą ulubione nożyczki (najlepiej małe, do precyzyjnego cięcia) oraz od 6 do 10 zdjęć w jednej, spójnej tematyce (np. zdjęcia ślubne, sesje rodzinne, portrety dzieci, zdjęcia ukochanych zwierzaków, czy relacje z wycieczki lub uroczystości itp).

1 komentarz:

Ewik pisze...

mmm... mam ogromną ochotę na warsztaty albumowe z Karolą:)