WARSZTATY

Poniższy grafik może ulec zmianom. Zapisy są możliwe drogą mailową lub telefonicznie. Rezerwację potwierdza zaliczka w wysokości 50%.
W dniu warsztatów Uczestnicy otrzymują rabat na zakupy w wysokości 5%.
Opisy zajęć znajdują się na dole grafiku.

Oprócz planowych warsztatów, zapraszamy na warsztaty Twoje Godziny w cenie 35zł/h za każdą z pierwszych 2 godzin zajęć i 25zł za każdą kolejną w technice decoupage oraz 40zł i 30zł - w scrapbookingu oraz filcowaniu.

Grafik warsztatów na MARZEC - KLIKNIJ TUTAJ


Opisy zajęć orgaizowanych przez Centrum Hobbystyczne Decou:

Pokaz - pokazy są ciekawymi spotkaniami przybliżającymi wiedzę z podanego w tytule tematu. Podczas nich można zobaczyć jak stosować różne techniki zdobnicze i jak zachowują się preparaty poszczególnych firm.

Coffee & Scrap - są to towarzyskie spotkania scraperek, podczas których wykonują zaplanowane wcześniej prace, dzielą się scrapowymi nowinkami i spędzają twórczo czas. Kawa i pogaduchy obowiązkowe. Spotkania odbywają się również w wersji Coffee & Decou - dla osób zajmujących się decoupagem.

Twoje Godziny - nowość w ofercie Centrum Hobbystycznego Decou - warsztaty na godziny. Podczas tych zajęć można wykonać pod okiem instruktora dowolną pracę. W cenę (liczoną za godzinę zajęć) wliczone są wszystkie materiały, narzędzia oraz fachowa pomoc. Jest to idealna propozycja dla zapracowanych - można podzielić kilkugodzinne warsztaty na kilka spotkań. Cena nie obejmuje ozdabianego przedmiotu, tematyka zajęć dowolna (należy podać przy zapisie).

MiniDecoupage - skrócona forma normalnych warsztatów. Mniejszy ozdabiany przedmiot, krótsze zajęcia i niższa cena - to główne cechy tych zajęć. Tematyka zajęć oraz ozdabiany przedmiot podany jest w terminarzu). Gotowe przedmioty pozostają własnością Uczestników.

Decoupage Podstawy - zajęcia dla osób początkujących, które podczas zajęć ozdobią ustalony wcześniej przedmiot (podany w grafiku), nałożą farby, preparaty do spękań i przecierek, nakleją wybrane przez siebie serwetkowe motywy i zalakierują całość odpowiednim lakierem do wykończeń. W cenie wszystkie materiały i narzędzia oraz pomoc instruktora. Gotowe przedmioty pozostają własnością Uczestników.

Decoupage dla zaawansowanych - drugie, pod względem trudności zajęcia w technice decoupage. Podczas zajęć zostanie ozdobiony ustalony wcześniej przedmiot (podany w grafiku). Uczestnicy przygotują tło pracy, samodzielnie wybiorą papierowe motywy, które użyte zostaną w pracy (pozostała część papieru pozostaje ich własnością), nałożą preparaty do spękań dwuskładnikowych, a całość zabezpieczą odpowienim lakierem. Gotowe przedmioty pozostają własnością Uczestników.

Scrapbooking - jest to technika związana z pracą z papierem, która pozwala w wyjątkowy sposób przechowywać wspomnienia. Stosując materiały i metody używane w scrapbookingu, możemy stworzyć wyjątkowe albumy, ramki, ale również notesy, czy nawet ozdobne przedmioty codziennego użytku. Zajęcia prowadzone u nas obejmują różne zagadnienia (podane w grafiku).

Ręczne robienie biżuterii - podczas tych zajęć Uczestnicy samodzielnie wykonają komplet biżuteri wg, własnego pomysłu. Poznają metody łączenia drutu oraz przy pomocy tej wiedzy samodzielnie wykonają kolczyki. Przedstawione zostaną również zastosowania jubilerskich linek stalowych oraz sposoby ich zakańczania - Uczestnicy wykonają naszyjnik/bransoletkę. Gotowe przedmioty pozostają własnością Uczestników. Koszt materiałów kalkulowany jest w oparciu o użyte kamienie i dodatki. Druty, linki stalowe są w cenie zajęć.
 
Jeśli życzą sobie Państwo otrzymać zaświadczenie o uczestnicwie w zajęciach, prosimy o podanie tej informacji podczas zapisów.